Přihlášení uživatele

Vytvořit účet / Zapomenuté heslo

Nyní se nacházíte:
  • Nabídky
mikrotik Groove A-5Hn
mikrotik Groove A-5Hn
mikrotik Groove A-5Hn - použité, plně funkční. Bez příslušenství, samostatný Groove.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
300,00 Kč
settopbox IPTV ANTIK
settopbox IPTV ANTIK
settopbox IPTV ANTIK, k dispozici 2 kusy
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
500,00 Kč
anténa Maxlink panelová 20dBi 5GHz 5m
anténa Maxlink panelová 20dBi 5GHz 5m
anténa Maxlink panelová 20dBi 5GHz 5m
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
400,00 Kč
anténa čtyřsektorová DSM20-90/AN
anténa čtyřsektorová DSM20-90/AN
anténa čtyřsektorová DSM20-90/AN - nová, nepoužitá, bohužel bez držáku
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 100,00 Kč
anténa čtyřsektorová DSM16-90/4
anténa čtyřsektorová DSM16-90/4
anténa čtyřsektorová DSM16-90/4 - nová - nepoužitá, bohužel bez držáku
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
800,00 Kč
anténa Jirous sektorová JSC-19-30V
anténa Jirous sektorová JSC-19-30V
anténa Jirous sektorová JSC-19-30V - více kusů, jen pomačkané krabice
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
350,00 Kč
anténa Jirous JRC-24 DuplEX
anténa Jirous JRC-24 DuplEX
anténa Jirous JRC-24 DuplEX, dispozici 3 kusy.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
800,00 Kč
anténa Maxlink panelová 20dBi 5GHz 3m
anténa Maxlink panelová 20dBi 5GHz 3m
anténa Maxlink panelová 20dBi 5GHz 3m
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
300,00 Kč
výložník na sklo pro UBNT
výložník na sklo pro UBNT
výložník na sklo pro UBNT
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
100,00 Kč
výložník nanobracket pro UBNT
výložník nanobracket pro UBNT
výložník nanobracket pro UBNT
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
50,00 Kč
switch TP-LINK TL-SL5428E
switch TP-LINK TL-SL5428E
switch TP-LINK TL-SL5428E
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 500,00 Kč
anténa sektor 5G 17/90 DUO W3 BOX H+V pol.
anténa sektor 5G 17/90 DUO W3 BOX H+V pol.
anténa sektor 5G 17/90 DUO W3 BOX H+V pol.
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
900,00 Kč
mikrotik Groove A-52HPn
mikrotik Groove A-52HPn
mikrotik Groove A-52HPn
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
600,00 Kč
kartička SR71-E
kartička SR71-E
kartička SR71-E, k dispozici 4 kusy.
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
300,00 Kč
kartička R52n-M
kartička R52n-M
kartička R52n-M
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
300,00 Kč
CLU WispStations 5 WS5
CLU WispStations 5 WS5
CLU WispStations 5 WS5
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
500,00 Kč
mikrotik RB435G
mikrotik RB435G
mikrotik RB435G
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
900,00 Kč
mikrotik RB711-5Hn
mikrotik RB711-5Hn
mikrotik RB711-5Hn
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
800,00 Kč
wifi MY NET N900 2,4/5G 7x10/100/1000 2xUSB
wifi MY NET N900 2,4/5G 7x10/100/1000 2xUSB
wifi MY NET N900 2,4/5G 7x10/100/1000 2xUSB - má zdroj pro americkou zásuvku
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
800,00 Kč
settopbox IPTV AMINO A140
settopbox IPTV AMINO A140
settopbox IPTV AMINO A140 - má však upravený firmware, k dispozici 2 kusy.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
800,00 Kč
RocketM5-Titanium
RocketM5-Titanium
Prodáme RocketM5-Titanium, k dispozici je 21 kusů.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 900,00 Kč
Rocket M5
Rocket M5
Prodáme Rocket M5, k dispozici je 76 kusů. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
400,00 Kč
NANOSTATION  M5
NANOSTATION M5
Prodáme použité NANOSTATION  M5, k dispozici je 96 kusů.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
900,00 Kč
NANOBRIDGE 5
NANOBRIDGE 5
Prodáme použité nanobridge 5, k dispozici je 100 ks
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
200,00 Kč
MC112
MC112
Prodáme konvertory MC 112CS, dispozici je 166 kusů.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
200,00 Kč
Brocade Netlron CER 2024C
Brocade Netlron CER 2024C
Router Brocade NetIron CER řady 2024C má dvacet čtyři portů RJ45 10/100/1000 MbE plus čtyři kombinace SFP portů 100/1000 MbE, jeden slot modulu pro doplňkový modul pro upgrade na 2 porty 10 GbE XFP, jedno rozhraní DB9 pro sériové řízení Konzola s označením portu, jeden řídící port 10/100/1000 MbE RJ45 mimo dosah, jedna pružná šestipolohová větev ventilátoru a dvě zásuvky střídavého proudu pro redundanci 1 + 1 s jedním napájecím zdrojem o výkonu 500W.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
85 000,00 Kč
Školení FO-13 Měření pasivních optických sítí GPON, EPON
Školení FO-13 Měření pasivních optických sítí GPON, EPON
  • Jaké prvky obsahuje pasivní optická síť?
  • Jaká úskalí přináší nasazení PON sítí a jak jim předejít?
  • Naučíte se provádět zátěžové a verifikační testy
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2 900,00 Kč
Školení ICT-13 NGN/NGA sítě nové generace a jejich měření
Školení ICT-13 NGN/NGA sítě nové generace a jejich měření
  • Co si představit pod NGA?
  • Mají dotované sítě smysl?
  • Sítě NGA se netýkají pouze dotacích
  • Naučíte se měřit podle metodiky ČTÚ
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2 900,00 Kč
CERAGON IP20E HP s kapacitou 1,6 Gbps
CERAGON IP20E HP s kapacitou 1,6 Gbps

Zatím poslední E-Band rádio od CERAGONu. Výstupní výkon +18 dBm a zisk antén 50 dBi do udělá z Vašeho spoje spolehlivý radiofiber klidně na 4 km.

Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
99 000,00 Kč
CERAGON IP20E HP s kapacitou 2,5 Gbps
CERAGON IP20E HP s kapacitou 2,5 Gbps

Zatím poslední E-Band rádio od CERAGONu. Výstupní výkon +18 dBm a zisk antén 50 dBi do udělá z Vašeho spoje spolehlivý radiofiber klidně na 4 km.  

Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
106 900,00 Kč
Pronájem vybavení pro svařování
Pronájem vybavení pro svařování
Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem kompletního vybavení pro svařování optických sítí včetně nářadí, čištění a spotřebního materiálu.
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2 149,00 Kč
Bezdrátový kapesní měřič optického výkonu EXFO MPC-100
Bezdrátový kapesní měřič optického výkonu EXFO MPC-100

Vlnové délky: 850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm
Výdrž baterie: 3 hodiny
Malé rozměry: 32x102x24 mm
Připojení přes Bluetooth™

Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
9 950,00 Kč
Hloubkový dohled DTV jako služba (rozsah 1 týden)  - Bridge Technologies NOMAD
Hloubkový dohled DTV jako služba (rozsah 1 týden) - Bridge Technologies NOMAD

Zapůjčení a nakonfigurování dohledové sondy (IPTV, DVB, OTT, VoD)
Průběžná kontrola
Vytvoření protokolu a okomentování výsledků

Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
18 960,00 Kč
Bridge Technologies: Dohled IPTV - mikroanalýza
Bridge Technologies: Dohled IPTV - mikroanalýza

Řešení pro dohled IPTV přímo u zákazníka
Kombinace sond microVB (v průchozím režimu) a řídícího serveru MDC
až 8 x IPTV

Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
14 900,00 Kč
Rozbalený DEVISER AE3100A
Rozbalený DEVISER AE3100A
Nové, pouze rozbalené OTDR DEVISER AE3100A. 

DEVISER AE3100A je vhodný pro měření a vyhodnocování útlumu optických tras.
OTDRko je dále vybaveno VFL modulem a OPM modulem.


Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
53 900,00 Kč
Používaný UBNT  EdgeRouter lite
Používaný UBNT EdgeRouter lite
Prodáme použitý UBNT  EdgeRouter lite.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
600,00 Kč
UBNT EdgeRouter lite
UBNT EdgeRouter lite
Prodáme nepoužívaný UBNT  EdgeRouter lite
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 000,00 Kč
RR spoj ALCOMA AL18F 1+0 , 155Mbps/28Mhz
RR spoj ALCOMA AL18F 1+0 , 155Mbps/28Mhz
Predám Radioreleový spoj Alcoma AL18F v konfiguracii 1+0, 150Mbps / 28Mhz
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 000,00 €
RR spoj ALCOMA AL18F 1+0 , 300Mbps/55Mhz
RR spoj ALCOMA AL18F 1+0 , 300Mbps/55Mhz
Predám Radioreleový spoj Alcoma AL18F v konfigurácii 1+0, 300Mbps
Stav: repasované
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2 000,00 €
RR spoj ALCOMA AL13F 2+0 XPIC, 300Mbps/28Mhz
RR spoj ALCOMA AL13F 2+0 XPIC, 300Mbps/28Mhz

Predám Radioreleový spoj Alcoma AL13F v konfigurácii 2+0 (V+H) XPIC, 300Mbps / 28Mhz

Stav: repasované
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
3 500,00 €
Kabel optický J-V(ZN)HH 12 vl.,  9/125, G.657A, (2,0mm), 82T1, YEL, KDP
Kabel optický J-V(ZN)HH 12 vl., 9/125, G.657A, (2,0mm), 82T1, YEL, KDP
Kabel optický J-V(ZN)HH 12 vl.,  9/125, G.657A, (2,0mm), 82T1, YEL, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
24,00 Kč
Kabel optický J-V(ZN)H, 2 vl., 62,5/125, 2,8mm, 28F1,YEL,  KDP
Kabel optický J-V(ZN)H, 2 vl., 62,5/125, 2,8mm, 28F1,YEL, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H, 2 vl., 62,5/125, 2,8mm, 28F1,YEL,  KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický J-V(ZN)H  2 vl., 50/125 ORG (2,4mm), 24S1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H 2 vl., 50/125 ORG (2,4mm), 24S1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H  2 vl., 50/125 ORG (2,4mm), 24S1, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF 6x2,3 72 vl., 9/125G.652D, GRN, FE02, KDP
Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF 6x2,3 72 vl., 9/125G.652D, GRN, FE02, KDP
Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF 6x2,3 72 vl., 9/125G.652D, GRN, FE02, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
24,00 Kč
Kabel A-DQ(ZN) B2Y,12 vl. MM OM3 + 12 vl. SM G652D, Z254, KDP
Kabel A-DQ(ZN) B2Y,12 vl. MM OM3 + 12 vl. SM G652D, Z254, KDP
Kabel A-DQ(ZN) B2Y,12 vl. MM OM3 + 12 vl. SM G652D, Z254, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
16,00 Kč
Kabel optický A-DF(ZN)2Y  WBF  4×2,3  24 vl., 9/125  BLU, LE01, KDP
Kabel optický A-DF(ZN)2Y WBF 4×2,3 24 vl., 9/125 BLU, LE01, KDP
Kabel optický A-DF(ZN)2Y  WBF  4×2,3  24 vl., 9/125  BLU, LE01, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
11,00 Kč
Kabel optický J/A-DF2Y(BN)H WBF 24 vl., 9/125 BLK, FQP3, KDP
Kabel optický J/A-DF2Y(BN)H WBF 24 vl., 9/125 BLK, FQP3, KDP
Kabel optický J/A-DF2Y(BN)H WBF 24 vl., 9/125 BLK, FQP3, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
13,00 Kč
Kabel optický A-DQ(ZN)2YB2Y HD (R0.63vzk) 12 vl., 9/125, BLU, BWPI, KDP
Kabel optický A-DQ(ZN)2YB2Y HD (R0.63vzk) 12 vl., 9/125, BLU, BWPI, KDP
Kabel optický A-DQ(ZN)2YB2Y HD (R0.63vzk) 12 vl., 9/125, BLU, BWPI, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
12,00 Kč
Kabel optický A-DQ2Y(ZN)2Y(T) ADSS 12 vl., 9/125 BLK 6kN, N6YI, KDP
Kabel optický A-DQ2Y(ZN)2Y(T) ADSS 12 vl., 9/125 BLK 6kN, N6YI, KDP
Kabel optický A-DQ2Y(ZN)2Y(T) ADSS 12 vl., 9/125 BLK 6kN, N6YI, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
24,10 Kč
Kabel optický A-D2Y HD  4 vl. MM + 4 vl. SM, 9/125 + 50/125 BLK, BM0I, KDP
Kabel optický A-D2Y HD 4 vl. MM + 4 vl. SM, 9/125 + 50/125 BLK, BM0I, KDP
Kabel optický A-D2Y HD  4 vl. MM + 4 vl. SM, 9/125 + 50/125 BLK, BM0I, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický J/A-VQ(ZN)H  4 vl. 9/125 WHI, 5VT1, G657A2, KDP
Kabel optický J/A-VQ(ZN)H 4 vl. 9/125 WHI, 5VT1, G657A2, KDP
Kabel optický J/A-VQ(ZN)H  4 vl. 9/125 WHI, 5VT1, G657A2, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
5,00 Kč
Kabel optický A-DQ(ZN)2Y HD WBF  2 vl. 9/125, G.657A1, GRN, Z155, KDP
Kabel optický A-DQ(ZN)2Y HD WBF 2 vl. 9/125, G.657A1, GRN, Z155, KDP
Kabel optický A-DQ(ZN)2Y HD WBF  2 vl. 9/125, G.657A1, GRN, Z155, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: NE
Cena:
3,10 Kč
Kabel optický J/A-VQ(ZN)H 2 VL., 9/125, G.657A2,  WHI DROP, Z077, KDP
Kabel optický J/A-VQ(ZN)H 2 VL., 9/125, G.657A2, WHI DROP, Z077, KDP
Kabel optický J/A-VQ(ZN)H 2 VL., 9/125, G.657A2,  WHI DROP, Z077, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
3,00 Kč
Kabel optický A-D2Y HD Blown Cable, 2vl., 9/125, 2,5mm, Z076, CLT, zelený, KDP
Kabel optický A-D2Y HD Blown Cable, 2vl., 9/125, 2,5mm, Z076, CLT, zelený, KDP
Kabel optický A-D2Y HD Blown Cable, 2vl., 9/125, 2,5mm, Z076, CLT, zelený, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický J-V(ZN)H  2 vl., 50/125, LSOH, ORG (2,4mm), 24S1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H 2 vl., 50/125, LSOH, ORG (2,4mm), 24S1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H  2 vl., 50/125, LSOH, ORG (2,4mm), 24S1, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický J-V(ZN)H  2 vl., 50/125, LSOH,  ORG  (1,8mm), 21S1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H 2 vl., 50/125, LSOH, ORG (1,8mm), 21S1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H  2 vl., 50/125, LSOH,  ORG  (1,8mm), 21S1, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický J-V(ZN)H 1 vl, 9/125, G.652D, LSOH, YEL (2,0mm), 12T1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H 1 vl, 9/125, G.652D, LSOH, YEL (2,0mm), 12T1, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H 1 vl, 9/125, G.652D, LSOH, YEL (2,0mm), 12T1, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický J-V(ZN)H, 1vl., 50/125, LSOH, 18S1, 2,8mm, ORG, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H, 1vl., 50/125, LSOH, 18S1, 2,8mm, ORG, KDP
Kabel optický J-V(ZN)H, 1vl., 50/125, LSOH, 18S1, 2,8mm, ORG, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2,00 Kč
Kabel optický A-DQ(ZN)24 HD 12x1,5, 144 vl.,  9/125 BLK, Z202, KDP
Kabel optický A-DQ(ZN)24 HD 12x1,5, 144 vl., 9/125 BLK, Z202, KDP
Optický kabel vhodný pro vnější použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE,HDPE plášt, 144 vláken, singlemode, 9/125, Z202, 7,7 mm, KDP
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
51,00 Kč
Zapůjčení setu: zafukovačka optických kabelů NEMSAT + mobilní benzinový kompresor Kaeser M17
Zapůjčení setu: zafukovačka optických kabelů NEMSAT + mobilní benzinový kompresor Kaeser M17
Set: zafukovačka optických kabelů typ NEMSAT + mobilní benzinový kompresor Kaeser M17. Cena 4000,- Kč/den
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
4 000,00 Kč
Zapůjčení mobilního benzinového kompresoru Kaeser M17
Zapůjčení mobilního benzinového kompresoru Kaeser M17
Zapůjčení mobilního benzinového kompresoru Kaeser M17 Cena 2500,- Kč/den
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2 500,00 Kč
TIP Zapůjčení zafukovačky optických kabelů NEMSAT
Zapůjčení zafukovačky optických kabelů NEMSAT

Kompletní zafukovací set NEMSAT Cena 2500,- Kč/den

Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2 500,00 Kč
Zafukovačka optických kabelů typ NEMSAT
Zafukovačka optických kabelů typ NEMSAT
Zafukovačka optických kabelů typ NEMSAT
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
184 116,00 Kč
RACOM RAY 2, 10 Ghz, 35 CM ANTÉNY
RACOM RAY 2, 10 Ghz, 35 CM ANTÉNY
RAy je vysokorychlostní point-to-point mikrovlnný spoj, který vyvinula a vyrábí společnost RACOM, světový lídr v oblasti vývoje a výroby rádiových modemů a bezdrátových zařízení.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
72 000,00 Kč
Radiové spoje Huawei OptiX RTN 620 - 400Mbps - 32Ghz
Radiové spoje Huawei OptiX RTN 620 - 400Mbps - 32Ghz
Zařízení pro přenost radiosignálu RTN600 Optix je kompletní ucelený systém vyvinutý společností Huawei Technologies CO.,Ltd. Spoj je řešený jako klasický dělený systém vnitřní a venkovní jednotky (ODU + IDU), který podporuje většinu radiových kmitočtů v licencovaném pásnu 32Ghz. OPTIX RTN600 nabízí jak Ethernet porty tak SFP optické porty pro různé aplikace typu připojení. Zařízení disponuje pokrokovou technologií ACM (automatická změna modulace) v rozmezí QPSK až po 256 QAM. Dále ATPC - automatická regulace výkonu atd... V závislosti na počtu a typů karet lze vytvořit radiové vrstvy 1 + 0, 1 + 1 nebo XPIC.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 400,00 €
TP-LINK TL-ANT2403
TP-LINK TL-ANT2403
Prodám nové externí antény TP-Link TL-Ant2403n. Zbyly skladem při akvizici.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
49,00 Kč
Anténa parabola 5GHz - MaxLink 22dBi, H/V, N-female, rozměr 30cm - použí, k dispozici jeden spoj
Anténa parabola 5GHz - MaxLink 22dBi, H/V, N-female, rozměr 30cm - použí, k dispozici jeden spoj
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční spoj Maxlink včetně originálních boxů
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
300,00 Kč
StraightCore PSW-205 (PSW105) PoE 4x PoE + 1x Lan nebo 1x PoE + 4 Lan, použité, k dispozici 16 kusů (8 kusů)
StraightCore PSW-205 (PSW105) PoE 4x PoE + 1x Lan nebo 1x PoE + 4 Lan, použité, k dispozici 16 kusů (8 kusů)
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční POE switch Streightcore PS105 a PS205. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
99,00 Kč
Motorola 1910 - použité, k dispozici 9 kusů
Motorola 1910 - použité, k dispozici 9 kusů
Starší STB, který lze použít jako druhý STB na IPTV do domácnosti zdarma. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
199,00 Kč
Netis WF2419 - použité, k dispozici 4 kusy
Netis WF2419 - použité, k dispozici 4 kusy
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční Wi-Fi routery NETIS WF2419, které lze použít i jako WiFi router pro zákazníka zdarma. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
150,00 Kč
Netis WF2411 - použití, k dispozici 19 kusů
Netis WF2411 - použití, k dispozici 19 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční wifi routery NETIS WF2411, které lze použít i jako WiFi router pro zákazníka zdarma. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
150,00 Kč
WIFI routery ADEX - použité, K dispozici 41 kusů
WIFI routery ADEX - použité, K dispozici 41 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušené a funkční routery ADEX, které lze použít i jako WiFi router pro zákazníka zdarma. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
100,00 Kč
Anténa sektorová skalární 5 GHz, 11.6 dBi, H/V, N-female (NN-60) - použité, k dispozici 9 kusů
Anténa sektorová skalární 5 GHz, 11.6 dBi, H/V, N-female (NN-60) - použité, k dispozici 9 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční sektorové skalární sektory. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. Máme i nové nepoužité.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
399,00 Kč
2,4 GHz všesměrová anténa
2,4 GHz všesměrová anténa
Nabízíme různé typy nových 2,4 GHz antén, 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
200,00 Kč
AirLIve WL-5460AP, použité k dispozici 197 kusů
AirLIve WL-5460AP, použité k dispozici 197 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční AP 5460, které lze použít i jako WiFi router pro zákazníka zdarma. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
50,00 Kč
Anténa směrová ASD 17dBi, použité, k dispozici 87 kusů
Anténa směrová ASD 17dBi, použité, k dispozici 87 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční anténu ASD17 - Yagi. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. Máme i nové nepoužité. 5G-ASD17 je směrová anténa pro pásmo 5 GHz s vynikajícím poměrem cena/výkon. Může být použita pro páteřní spoje, nebo jako klientská anténa.   
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
50,00 Kč
Tenda R502 - použité, k dispozici 7 kusů
Tenda R502 - použité, k dispozici 7 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční kabelový router Tenda R502. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
150,00 Kč
OUtsorcing služeb Callcentra (aktivní, pasivní) a dohled nad sítí - cena dohodou
OUtsorcing služeb Callcentra (aktivní, pasivní) a dohled nad sítí - cena dohodou
Operátoři call centra jsou průběžně seznamováni s poznatky z oboru telemarketing a telesales. Ovládají všechny formy moderní komunikace od telefonu, faxu přes SMS až po e-mail. Se zákazníky hovoříme s přirozenou intonací bez strojeného "telemarketingového" zabarvení hlasu. Zaměstnanci našeho call centra jsou převážně mladí, příjemní a sympatičtí lidé. Aktivní telemarketingový hovor je cílen na prodej alternativní formou, kdy je se zákazníkem komunikováno přirozenou formou, nikoliv pomocí call skriptu přesně bod po bodu. Klademe velký důraz na přirozenost operátorů. To oceníte nejen vy, ale i vaši zákazníci při jednotlivých telemarketingových projektech.
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1,00 Kč
Profesionální instalace vysokofrekvenčních spojů 10 - 80Ghz, výškové práce
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
350,00 Kč
Poe napaječe - nové, použité k dispozici tisíce kusů
Poe napaječe - nové, použité k dispozici tisíce kusů
Pasivní 10/100Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9-48V. 
Stav: nové
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
5,00 Kč
Elboxrf - TetraAnt 2_14_35 - nové, k dispozici 10 kusů
Elboxrf - TetraAnt 2_14_35 - nové, k dispozici 10 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušenou a funkční anténu TetraAnt_2_14_35. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. Máme i nové nepoužité.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
150,00 Kč
Elboxrf - TetraAnt 2_19_20 - nové, k dispozici 4 kusy
Elboxrf - TetraAnt 2_19_20 - nové, k dispozici 4 kusy
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční anténu TetraAnt_2_19_20. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. Máme i nové nepoužité.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
250,00 Kč
Elboxrf - TetraAnt 5_23_10 - použité, k dispozici 8 kusů
Elboxrf - TetraAnt 5_23_10 - použité, k dispozici 8 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční anténu TetraAnt_5_23_10. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. Máme i nové nepoužité.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
300,00 Kč
Elboxrf - TetraAnt 5_19_20, použité, K dispozici 29 kusů,
Elboxrf - TetraAnt 5_19_20, použité, K dispozici 29 kusů,
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční anténu TetraAnt_5_19_20. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. Máme i nové nepoužité.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
200,00 Kč
Elboxrf - TetraAnt 5_13_35 - použité, k dispozici 59 kusů
Elboxrf - TetraAnt 5_13_35 - použité, k dispozici 59 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční anténu TetraAnt_5_13_35. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. Máme i nové nepoužité.
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
100,00 Kč
Napájecí adaptéry - různé, použité k dispozici stovky kusů
Napájecí adaptéry - různé, použité k dispozici stovky kusů
Nabízíme k dispozici stovky různých traf, které se nám nahromadili. Všechny jsou odzkoušené a funknční, mezi nimi jsou některé i úplně nové. Apméráže a voltáže budeme mít všechny různé typy, počty upřesním na dotaz. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
20,00 Kč
HP EliteBook 2740p Tablet
HP EliteBook 2740p Tablet
Velmi kompaktní a profesionální mobilní kancelář jako přizpůsobivý Tablet PC s multidotykovým ovládáním a se svobodným připojením k internetu. Je tedy určený pro náročné firemní zaměstnance nebo podnikavé jedince. Je stavěný na tom nejmodernějším hardwaru a přizpůsoben pro mobilní použití. Šasi notebooku je odolné proti vibracím, vlhkosti, prachu, vysokým či naopak nízkým teplotám, ale i pro práci v nadmořské výšce. Výtečným mobilním parametrem je také příjemná hmotnost lehce nad 1,7 kg a schopnost práce na dodávanou baterii až 5 hodin. Při práci oceníte komfortní klávesnici odolnou proti tekutinám a diodu pro noční nasvícení klávesnice.
Stav: repasované
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
6 999,00 Kč
Tenda W311R+ - Použitě, K dispozici 192 kusů
Tenda W311R+ - Použitě, K dispozici 192 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční router Tenda W311R+. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
150,00 Kč
UBNT Bullet5 - použité, k dispozici 32 kusů
UBNT Bullet5 - použité, k dispozici 32 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard Ubnt Bullet5. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
450,00 Kč
MaxStation Omega - použité, k dispozici 34 kusů
MaxStation Omega - použité, k dispozici 34 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard MaxStation Omega. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
400,00 Kč
UBNT Nanostation5 Loco - použitý, k dispozici 75 kusů
UBNT Nanostation5 Loco - použitý, k dispozici 75 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční Nanostation5 LOCO. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
450,00 Kč
UBNT Nanostation5 - použité, k dispozici 61 kusů
UBNT Nanostation5 - použité, k dispozici 61 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard Ubnt Nanostation5. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
500,00 Kč
RB433 - použitý, k dispozici 2 kusy
RB433 - použitý, k dispozici 2 kusy
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB433. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 000,00 Kč
RB800 - použitý, k dispozici 2 kusy
RB800 - použitý, k dispozici 2 kusy
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB800. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
2 000,00 Kč
RB532 - použitý, k dispozici 15 kusů
RB532 - použitý, k dispozici 15 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB532. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
500,00 Kč
RB600/RB600A - použité, k dispozici 21 kusů
RB600/RB600A - použité, k dispozici 21 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB600/RB600A. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
800,00 Kč
RB435G - použitý, k dispozici 2 ks
RB435G - použitý, k dispozici 2 ks
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB435G. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
1 000,00 Kč
RB711 - použitý, k dispozici 12 kusů
RB711 - použitý, k dispozici 12 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB711. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
300,00 Kč
RB133 - použitý, k dispozici 7 kusů
RB133 - použitý, k dispozici 7 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB133. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
100,00 Kč
RB112 - použitý, k dispozici 10 kusů
RB112 - použitý, k dispozici 10 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB112. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
50,00 Kč
RB133C3 - použitý, k dispozici 83 kusů
RB133C3 - použitý, k dispozici 83 kusů
Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB133C3. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 
Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
100,00 Kč
RB411 - použitý, k dispozici 104 kusů
RB411 - použitý, k dispozici 104 kusů

Prodám starší, avšak odzkoušený a funkční routerboard RB411. V případě vadného kusu umíme vyměnit, nebo poslat jiný kus. 

Stav: použité
Prodejce plátcem DPH ?: ANO
Cena:
250,00 Kč